Vážený pán / pani,

obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc a podporu pri uvedení nového športu na Slovensku. Loptová hra kin-ball vznikla v Kanade z podnetu vlády na vytvorenie novej športovej disciplíny pre deti, mládež a dospelých s tým, aby hra bola dynamická, psychologicky podnietila jedinca na pohyb a hlavne, aby bola motivujúca a zábavná. Hra je už zastúpená v mnohých štátoch celého sveta a zaznamenáva veľa úspechov v práci pedagógov i trénerov.

Počas jari 2014 sme dokončili registráciu Slovenskej kin-ballovej federácie a podpísali sme zmluvy s Medzinárodnou federáciou kin-ballu o zastúpení tohto športu na Slovensku.

V novembri 2015 sa podarilo Ideálnej mládežníckej aktivite akreditovať kin-ball ako program kontinuálneho vzdelávania s názvom „Kin-ball na hodinách telesnej a športovej výchovy“, kliknite pre viac informácií.

A vo februári 2017 sa podarilo Ideálnej mládežníckej aktivite akreditovať kin-ball ako program kontinuálneho vzdelávania s názvom „Kin-ball na hodinách telesnej a športovej výchovy II“, kliknite pre viac informácií.

Radi by sme Vás požiadali o spoluprácu a ponúkli ukážkovú hodinu pre deti a pedagógov na vašej škole.
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: info@kin-ball.sk

Kin-ball z pohľadu telocvikára. Ako skúsiť hru na hodine TV?
https://www.telocvikari.sk/chcete-skusit-kinball-vasej-skole/